vítejte v norsanu

Váš omega-3 specialista z Norska

Magali Schwartz

Hodnoty, které NORSAN nese, mě okamžitě zlákaly, úcta k přírodě a lidem je základním základem a je to cítit na denní bázi. A jaká velká motivace přispívat k pohodě a zdraví našich zákazníků nabídkou velmi kvalitních produktů!
Účast na rozvoji francouzské dceřiné společnosti je velmi podnětná. Obzvláště oceňuji velkou svobodu jednání a podporu dynamického a starostlivého týmu.

Simone Ehlers

Simone Ehlers norsan

Jsem v NORSANu už 5 let, nelituji ani dne a těším se na další roky s tímto skvělým týmem.

Håvard Eiklid

U NORSANu pracuji již od roku 2011, kdy jsme firmu začínali v Norsku. V létě 2014 jsem poprvé navštívil kancelář v Berlíně a berlínský tým jsem si tak oblíbil, že jsem se ještě ten týden přestěhoval do Berlína. Svého rozhodnutí jsem nikdy nelitoval.

Inga Andresen

inga andresen norsan

Nadšení, zdraví a komunita mají velký vliv na život. NORSAN tyto hodnoty spojuje! Existuje něco lepšího než vnímat svou práci jako poslání a moci jít do práce vždy s úsměvem? Kromě vzdělávání mnoha odborníků je to nádherný pocit, když můžete udělat svět o něco zdravější. Jedním slovem: skvělé!

Kerstin Günes

Kerstin Güneş Norsan

Práce v terénu pro společnost NORSAN mě velmi baví. Týmový duch, zvláště když pracujete většinou sami jako já, je prostě skvělý. Přestože pracuji na plný úvazek, vždy mi zbývá dostatek času na to nejdůležitější v mém životě – na rodinu a mé dvě děti. Za to mohu poděkovat flexibilitě a dynamice společnosti NORSAN. Umožňuje mi s úsměvem ujít každou míli navíc a přiblížit naši skvělou firemní kulturu okolnímu světu.

Brit Brall

Jsem u NORSANu již dlouho a lidi zde jsou pro mne jako má druhá rodina. Skvělá firma s chápajícím kolektive, který mi umožňuje naplno pracovat i se třemi dětmi. Osobní přístup k lidem a férové jednání jsou zde stejně důležité jako odpovědnost vůči přírodě.

Christa Albrecht

Christa Albrecht

Je to skvělý pocit, že můžeme s výrobky NORSAN tak dobře podporovat zdraví tolika lidí. Obzvlášť mě těší, že dostávám tolik pozitivních ohlasů.

Matthias Haberzettl

Christian Haberzettl norsan

Před 6 lety jsem začal se zaváděním výrobků NORSAN zde v Rakousku. Již několik let žiji poblíž Vídně. Díky skvělým týmům z Berlína a Hamburku, které za mnou stojí, mne práce velmi baví a společně se nám také daří nacházet stále více zájemců o téma Omega-3 a produkty NORSAN zde v Rakousku.

Dana Hildebrandt

Dana Hildebrandt norsan

Jsem strašně ráda, že jsem dostala příležitost pracovat s tak skvělým týmem.

Sandra Detmerowski

sandra detmerowski norsan

Na práci ve společnosti NORSAN se mi nejvíce líbí, že můžu přispívat vlastními nápady a také to, že se vždy naučím něco nového. Jako třešnička na dortu jsou pak kvalitní výrobky, za kterými si rádi stojíte.

Jsme norská společnost specializující se na vysoce kvalitní produkty omega-3. Jako průkopník v metodickém přístupu s analýzou mastných kyselin jsme vyvinuli přírodní produkty s vysokými dávkami omega-3, které regulují deficit omega-3 indexu. NORSAN je vedoucí značkou omega-3 v Evropě a nejprodávanějším produktem omega-3 v německých lékárnách.

Pomocí přednášek a informačních materiálů informujeme o významu omega-3 mastných kyselin a jejich vlivu na zdraví, přičemž důležitou součástí je snadné měření indexu omega-3 v těle. Usilujeme o vyšší index omega-3 v populaci a máme pocit, že k tomu - krok za krokem - pozitivně přispíváme. To nám jako týmu přináší potěšení a radost. 

Naše každodenní týmová práce se vyznačuje otevřeností, transparentností a důvěrou. Spoléháme jeden na druhého a snažíme se navzájem co nejlépe podporovat. Být silný je možné jen společně. Jsme obzvláště hrdí na naše jedinečné firemní hodnoty. Zlepšování zdraví a pohody našich zákazníků je pro nás tou nejlepší motivací k práci.

Naše týmy najdete v Berlíně, Hamburku, Vídni, Bolzanu a Lille.