OLEJE NORSAN – OBLÍBENÁ VOLBA LÉKAŘŮ A ODBORNÍKŮ

Díky své vysoké kvalitě a účinnosti jsou naše oleje NORSAN Omega-3 preferovanou volbou mnoha lékařů a odborníků. S potěšením oznamujeme, že naše výrobky nyní doporučuje více než 5 000 lékařů a terapeutů v celé Evropě. Značka NORSAN je také stále častěji zmiňována v odborné literatuře.

STAŇTE SE NAŠÍM EXPERTEM

Kontaktní formulář

Expert Contact Form

Jak můžeme společně pracovat na zvýšení hladiny omega-3 ve společnosti:

  1. Zaregistrujte se pomocí výše uvedeného kontaktního formuláře – ozveme se vám e-mailem.
  2. Otestujte naše produkty ZDARMA a nezávazně.
  3. Staňte se naším expertem, objednávejte produkty levněji pro sebe i své pacienty a využijte náš partnerský program.
  4. Staňte se naším přednášejícím na mnoha konferencích, online seminářích a akcích na sociálních sítích.
  5. Pečujte o omega-3 index svých pacientů společně se společností NORSAN!

Jste lékař, fyzioterapeut, kondiční trenér, odborník na výživu nebo snad provozujete kliniku estetické medicíny?

Chcete objednat produkty NORSAN nebo je zdarma otestovat se svým týmem? A možná byste chtěli získat více informací o roli mořských omega-3 mastných kyselin a jejich významu v každodenním životě, včetně publikací a nejnovějších studií?

Pro lékaře

NORSAN každoročně pořádá přibližně 150 konferencí a webinářů o omega-3 mastných kyselinách. Doporučujeme vám stát se expertem, zúčastnit se těchto akcí a přečíst si materiály z předchozích setkání. Na našich odborných seminářích o omega-3 se dozvíte praktické informace a příklady terapií s využitím omega-3 mastných kyselin. Navíc si budete moci odborně vyměnit informace a zkušenosti s kolegy a specialisty z různých oblastí medicíny.

Pro lékárníky a obchodníky

Značka NORSAN je v současné době jedničkou v segmentu tekutých doplňků stravy s omega-3 v lékárnách v německy mluvících zemích. Naše výrobky jsou široce dostupné v online i kamenných lékárnách v Německu, Rakousku, Itálii a postupně také ve Francii. Zájemci z řad lékárníků a prodejců nás mohou kontaktovat a dozvědět se více o naší nabídce pro obchodní partnery. Váš tým je vítán při testování našich výrobků!

Pro fyzioterapeuty a odborníky na výživu

Nabízíme také spolupráci pro specialisty v oblasti dietologie, zdravého životního stylu a sportovní medicíny, mimo jiné včetně speciálního ceníku pro jejich pacienty. Naše výrobky úspěšně používají špičkoví sportovci, např. olympijský vítěz v biatlonu a hráči 1. německé bundesligy. Zveme vás k přečtení našich rozsáhlých podkladových materiálů o omega-3 ve sportu, stejně jako k testování našich produktů vaším týmem.

Zveme všechny odborníky, kteří se zajímají o téma omega-3 mastných kyselin, aby se k nám připojili. Přidejte se k více než 5 000 lékařům, lékárníkům a terapeutům v celé Evropě, kteří nám důvěřují a oceňují kvalitu našich produktů.

Otestujte produkty NORSAN zdarma se svým týmem a staňte se naším odborným přednášejícím na seminářích a webinářích pro lékaře, specialisty a pacienty!

Kontaktujte nás pro více informací o produktech NORSAN Omega-3 a využití našich profesionálních cen.

E-mail: info@norsan.cz