Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Zdravý cyklus – od menarché po menopauzu

4 července @ 7:00 pm - 8:30 pm

Norsan Cz Seminar Zdravý Cyklus Od Menarché Po Menopauzu

Připojte se k online semináři vedenému celostní terapeutkou Marií Nussbaum, odbornicí na ženské zdraví, vitalitu a plodnost.

Cílem našeho online semináře s názvem „Zdravý cyklus – od menarché po menopauzu“ je rozšířit vaše znalosti o důležitosti harmonizace ženského cyklu a podpory hormonálního zdraví.

Zdravý cyklus má zásadní vliv na fyzické i psychické zdraví žen. Menstruační bolesti, PMS a výkyvy nálad mohou být výrazně zmírněny správnou výživou, bohatou na omega-3 mastné kyseliny, bylinkami a dalšími přírodními prostředky. Celostní přístup zahrnuje také snižování stresu, který může negativně ovlivnit hormonální rovnováhu a způsobit různé zdravotní problémy.

Seminář povede Marie Nussbaum – holistická terapeutka se specializací na ženské zdraví, vitality a plodnost. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti celostní péče o zdraví pomocí přírodních metod, jako jsou bylinky, mykoterapie a bioidentické hormony. Studovala v Německu, kde získala akreditaci jako „Heilpraktiker“, a má magisterský titul z Filologie v Brně.

Marie působí jako online koučka pro české klientky a zároveň vede svou praxi v Německu. Ve své praxi pomáhá ženám, které chtějí přirozeně podpořit své zdraví a žít svůj život naplno. Také se věnuje osvětě o zdravé výživě na svých sociálních sítích.

Na semináři bude diskutováno:

Podpora zdravého cyklu: Jak pomocí protizánětlivé stravy bohaté na omega-3 mastné kyseliny a dalších přírodních metod podpořit svůj cyklus. Hormonální rovnováha: Jak harmonizovat svůj hormonální systém a zlepšit celkové zdraví. Efektivní tipy: Praktické rady na zmírnění menstruačních bolestí, PMS a dalších problémů během cyklu.

Kdy: 04.07.2024 od 19:00- 20:00 hod.

Kde: Online

Náklady: zdarma

Téma: Zdravý cyklus – od menarché po menopauzu

Přednášející: Marie Nussbaum-Holistická terapeutka se specializací na ženské zdraví, vitalitu a plodnost

Doba trvání: cca 1 hodina

Pro online semináře využíváme platformu Zoom, která poskytuje bezpečné a pohodlné připojení.

Podrobnosti

Datum:
4 července
Čas:
7:00 pm - 8:30 pm